Pole golfowe – Wałbrzych

Mało jest miejsc tak wyjątkowych, jak pole golfowe. Wałbrzych jest miastem, z którego można przyjechać do naszego kompleksu. Jesteśmy zorientowani na wszystkie ważne wymagania zarówno początkujących, jak i doświadczonych golfistów. Tworzymy miejsce do uprawiania ulubionej dyscypliny sportu na świeżym powietrzu. Otoczenie zdecydowanie sprzyja rozgrywkom, jako że jesteśmy otoczeni naturą. Nie przeszkodziło to jednak w przygotowaniu świetnych pól golfowych. Wałbrzych jest jednym z wielu miast, z których przyjeżdżają do nas golfiści. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych chcących spędzić czas na swojej ulubionej rozgrywce.

Pole golfowe, Wałbrzych – wyjątkowe miejsce dla wielbicieli golfa

Wbrew pozorom wcale nie jest tak łatwo znaleźć odpowiedni obiekt do uprawiania tak wyjątkowego sportu, jakim jest golf. To specyficzna dyscyplina, w której tak samo jak umiejętności liczy się przygotowanie do gry pod względem technicznym. Mając to na uwadze, z należytą dokładnością przygotowujemy pola golfowe. Wałbrzych jest miastem, z którego można udać się do naszego obiektu. Dolny Śląsk to piękny region, w którym nie brakuje możliwości spełniania wolnego czasu na zewnątrz. Warto więc to wykorzystywać aktywnie, planując rozwijanie umiejętności również w ramach gry w golfa. Jako profesjonaliści doskonale wiemy, jakie są najważniejsze potrzeby golfistów, dlatego realizujemy je przy przyjmowaniu gości.

Czas spędzony na polu golfowym – Wałbrzych i okolice

Gra na profesjonalnym polu golfowym pozwala korzystać z odpowiedniej nawierzchni – trawa jest bardziej gęsta i równa, co umożliwia dużo lepszy przebieg rozgrywki. Nasze pola golfowe zostały zaprojektowane w taki sposób, aby zapewnić różnorodny poziom trudności. W ten sposób gracze mogą poprawiać swoje umiejętności na różnych typach pól golfowych. Golfiści przyjeżdżający do Gorko Golf korzystają z nowoczesnych elementów wyposażenia ułatwiających grę. Nawet drobne szczegóły mogą mieć ogromny wpływ na precyzyjne uderzenie.

Co jednak najważniejsze, w naszym obiekcie można spotkać się z innymi golfistami, z którymi dzielimy pasję. Grając na profesjonalnym polu golfowym, da się poznać nowych znajomych, tym samym nawiązując kontakty i ciesząc się grą w towarzystwie. Gra na profesjonalnym polu golfowym często staje się również pewną formą relaksacji i pozwala na oderwanie się od codziennych problemów. Przyczynia się to do ogólnej poprawy samopoczucia. Widoki w Gorko Golf są niepowtarzalne, o czym może przekonać się każdy golfista odwiedzający to wyjątkowe miejsce.

Gorko Golf, pole golfowe – Wałbrzych

Nasz obiekt przystosowany został do wymagań nawet najbardziej wymagających graczy, o czym świadczy niezwykła popularność naszych pól. Dbając o podtrzymanie zainteresowania, organizujemy również turnieje golfowe, tak aby gracze mogli poczuć charakterystyczny duch sportowej rywalizacji. W razie potrzeby udostępniamy również możliwość korzystania z dodatkowych lekcji, na których można szlifować swoje umiejętności. Prowadzimy również lekcje przeznaczone dla nowych graczy, zaczynających od podstaw.